ВО "Свобода"

ENG

7 серпня
Решетилівська "Свобода" провела турнір з міні-футболу на Полтавщині
Решетилівська "Свобода" провела турнір з міні-футболу на Полтавщині

7 серпня 2018 року з ініціятиви Решетилівської районної організації ВО "Свобода" у с. Потічок, Решетилівської об'єднаної територіяльної громади, відбувся товариський турнір з міні-футболу серед аматорських команд.

У турнірі взяли участь п'ять команд з навколишніх сіл (с. Потічок, с. Миколаївка, с. Лиман перший, с. Пащенки, с. Шамраївка, с. Дружба) близько 35 дітей віком від 9 до 16 років. Переможці змагань (1, 2, 3 місця) нагороджені кубками, решта команд відзначені спеціяльними спортивними подарунками.

Спонсором турніру виступив заступник голови Полтавської обласної ради свободівець Анатолій Ханко та заступник очільника Решетилівської РО ВО "Свобода", депутат Решетилівської міської ради від ВО "Свобода" Віталій Мищенко.

"Моєю рідною командою з с.Миколаївка опікуюся не перший рік ‒ допомагаю лагодити ворота та стежу за спортивним інвентарем. Минулого року ми організували футбольні змагання в инших селах громади. Таким чином заохочуємо дітей до постійних занять футболом, пропагуємо здоровий спосіб життя.

7 серпня на базі Потічанської НВК відбувся ярмарок та концерт. Хлопці постійно нагадували про турнір, тому ми вирішили приєднатися до заходів та провести змагання на шкільному полі. Гра виявилася захопливою й цікавою, учасники команд продемонстрували гарні результати й свою майстерність. Дякую всім за участь", ‒ зазначив заступник очільника Решетилівської РО ВО "Свобода" Віталій Мищенко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"