ВО "Свобода"

ENG

27 липня
Підозрюваним у вбивстві депутата-свободівця Олега Супруненка подовжили арешт
Підозрюваним у вбивстві депутата-свободівця Олега Супруненка подовжили арешт

27 липня 2018 року Миргородський міськрайонний суд продовжив строк тримання під вартою двом підозрюваним у вбивстві депутата-свободівця Олега Супруненка на 60 діб. На засідання прийшли полтавські й миргородські свободівці та инші небайдужі громадяни.

Цього дня Миргородський міськрайонний суд мав дослідити докази (висновки судово-медичних, психологічних експертиз та слідчий експеримент) у справі вбивства голови фракції ВО "Свобода" в Миргородській міській раді, очільника місцевої "Свободи" Олега Супруненка.

Однак, один з адвокатів обвинувачених не прийшов. Прокурор Володимир Зорін був вимушений подати клопотання про перенесення судового засідання. Вважає, що відсутність захисника підсудних, можуть використати для оскарження вироку.

Суддя Валентина Куцин перенесла засідання на 19 вересня. Обвинуваченим продовжили термін тривання під вартою на 60 діб.

Зазначимо, що трьох з чотирьох нелюдів затримали.

Детальніше: poltava.svoboda.org.ua

Обвинувачені у вбивстві свободівця: депутат Миргородської міської ради "ляшківець" Хачатур Хачатрян, якому інкримінують замовлення і організацію побиття, та Левон Марданян чекають свого вироку. Олександр Гребенюк зізнався у скоєному та надав свідчення. Його запроторили за ґрати на 7 років.

Четвертий нападник Руслан Хачатрян перебуває у розшуку.

Прес-служба ВО "Свобода"