ВО "Свобода"

ENG

20 липня
У Полтаві міськрада підтримала ініціятиви свободівців
У Полтаві міськрада підтримала ініціятиви свободівців

20 липня 2018 року за ініціятиви фракції ВО "Свобода" депутати Полтавської міськради підтримали історичний проєкт рішення про розробку документації на консервацію пам'ятки архітектури національного значення "Полтавський Петровський Кадетський Корпус". Також ухвалено низку инших свободівських пропозицій.

"Понад десять років будівля Кадетського корпусу - в напівзруйнованому стані. Сьогодні ми зробили перший юридичний крок до того, щоб розпочати консервацію історичної будівлі. "Свобода" та "Сокіл" разом з іншими активістами вже розчистили територію Кадетського корпусу, заварили всі вікна та двері, щоб унеможливити нещасні випадки, розкрадання даху та наркоманію", - зазначив очільник фракції ВО "Свобода" у Полтавській міській раді Юліан Матвійчук.

Зазначимо, що для збереження будівлі з ініціятиви фракції "Свободи" міська рада раніше надала земельну ділянку під Кадетським корпусом та було ухвалене рішення взяти приміщення на баланс управління житлово-комунального господарства. Детальніше: poltava.svoboda.org.ua.

За ініціятиви фракції ВО "Свобода" на сесії депутати ухвалили "Програму компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій громадян м. Полтава".

"З 1 серпня ніхто не має права викидати зі своїх автобусів наших Героїв! Пільгові категорії населення, зокрема учасники бойових дій, чорнобильці та афганців, їздитимуть безкоштовно. Перевізникам повністю компенсують кошти за перевезення. Перевізники, які не возитимуть безкоштовно, виключать зі списку дозволених перевізників", - прокоментував Юліан Матвійчук. ВІДЕО: youtu.be.

Депутати одностайно підтримали пропозицію свободівця, зокрема про організацію безкоштовного гарячого харчування дітей та учнів пільгових категорій закладів дошкільної, загальної середньої освіти комунальної форми власности м. Полтави.

За пропозицією свободівця Вадима Ямщикова, депутати внесли змін до "програми реконструкції, капремонту, благоустрою та впорядкування парків, скверів, бульварів та інших зелених зон та зелених насаджень у м. Полтава на 2018-2020 роки". Жителі Браїлок у Полтаві нарешті отримають власний парк.

За пропозицією очільника фракції ВО "Свобода" Юліана Матвійчука, депутати ухвалили рішення провести перевірку тролейбусів, які потребують списання.

Також на засіданні сесії Полтавської міськради за ініціятиви фракції ВО "Свобода", депутати зняли з порядку денного скандальні питання:

1. Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (МАФи),.

2. Про затвердження документації із землеустрою на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності (МАФи),.

3. Про зниження пайової участі до 0, 5% у розвитку інфраструктури міста, тому що це інструмент для корупції та створення неконкурентних умов.

4. Про приватизацію будівлі колишньої школи на Павленках.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"