ВО "Свобода"

ENG

19 липня
У Миргороді тривають судові засідання у справі вбивства свободівця Олега Супруненка
У Миргороді тривають судові засідання у справі вбивства свободівця Олега Супруненка

19 липня 2018 року Миргородський міськрайонний суд продовжив розгляд справи про вбивство очільника фракції ВО "Свобода" у Миргородській міськраді, керівника міської "Свободи" Олега Супруненка.

На лаві підсудних ‒ обвинувачені у вбивстві свободівця: депутат Миргородської міської ради "ляшківець" Хачатур Хачатрян, якому інкримінують замовлення і організацію побиття, та Левон Марданян.

Свідки на засідання не з'явилися, тому розгляд справи розпочали з дослідження відеозапису слідчого експерименту з обвинуваченим Олександром Гребенюком, який визнав свою вину і засуджений на 7 років.

На відео Гребенюк докладно показав, як він разом із депутатом Миргородської міськради "ляшківецем" Хачатуром Хачатряном, Русланом Хачатряном та Левоном Марданяном жорстоко побили Олега Супруненка. На попередньому судовому засіданні він також давав покази (poltava.svoboda.org.ua).

Зазначимо, що депутату-"ляшківцю" Хачатряну та Марданяну оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 28 ("Вчинення злочину організованою групою осіб за попередньою змовою"), ч. 2 ст. 121 ("Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого") та ч. 2 ст. 185 ("Крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб") Кримінального кодексу України. Руслан Хачатрян перебуває у розшуку.

Наступне засідання відбудеться 27 липня 2018 року.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"