ВО "Свобода"

ENG

6 липня
Полтавські свободівці з волонтерською місією відвідали передову
Полтавські свободівці з волонтерською місією відвідали передову

Протягом 4-6 липня 2018 року тривала волонтерська поїздка керівників полтавських обласної і міської організацій ВО "Свобода" Валерія Чернякова та Юліана Матвійчука.

Свободівці відвідали бойових побратимів у Волновасі, Авдіївці, Мар'їнці, Красногорівці, та Курахові. Передали волонтерську допомогу від підприємців Полтави, продукти харчування від полтавського обласного осередку об'єднання "Яворина". Побратиму "Круку" з батальйону "Січ" привезли новий бронежилет.

"Дякую "яворинкам" за перепічку, підприємцям Павлу, Євгену та Віталію ‒ за ковбаси, рибу, воду, печиво, пироги, а також працівникам лісгоспу Волині та Полтавщини за надану допомогу. Полтавському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф дякуємо за мед. Важливо пам'ятати, що війна триває, наші хлопці продовжують ризикувати здоров'ям та життям на передовій. Тож ми повинні забезпечити українським воїнам максимальну підтримку та надійний тил", ‒ прокоментував керівник Полтавської міської організації ВО "Свобода", комбатант "Легіону Свобода" Юліан Матвійчук.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"