ВО "Свобода"

ENG

27 червня
Семенівська райрада вимагає ухвалення Антиолігархічного пакета докорінних перетворень
Семенівська райрада вимагає ухвалення Антиолігархічного пакета докорінних перетворень

27 червня 2018 року на сесії Семенівської районної ради Полтавської области з ініціятиви депутатів від ВО "Свобода" було ухвалено звернення до Верховної Ради України щодо необхідности якнайшвидшого ухвалення Антиолігархічного пакета докорінних перетворень.

Депутат, голова Семенівської районної "Свободи" Лариса Даценко зазначила: "Олігархія ‒ причина зубожіння. Тільки сліпий не бачить, як низько впав рівень життя більшости українців. Єдиний шлях подолати олігархію ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень".

За ініціятиву націоналістів проголосували 23 депутати з 25 присутніх не сесії. Підтримати депутатів-свободівців на сесіїю райради завітали полтавці-комбатанти "Легіону Свободи".

Також фракція "Свободи" подала на голосування проєкт рішення про використання червоно-чорного прапора на території Семенівського району у дати, пов'язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби. Відбулася бурхлива дискусія. Для ухвалення рішення не вистачило двох голосів депутатів.

Зазначимо, що у Полтавській області звернення до парламенту з вимогою ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень підтримали 6 рад:

1. Миргородська райрада poltava.svoboda.org.ua.

2. Карлівська міськрада poltava.svoboda.org.ua.

3. Шевченківська райрада Полтави poltava.svoboda.org.ua.

4. Котелевська райрада poltava.svoboda.org.ua.

5. Полтавська міськрада svoboda.org.ua.

6. Решетилівська райрада poltava.svoboda.org.ua

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"