ВО "Свобода"

ENG

21 червня
З ініціятиви "Свободи" на Полтавщині підняли питання про збільшення фінансування на медицину й вищу освіту для учасників бойових дій та їхніх дітей
З ініціятиви "Свободи" на Полтавщині підняли питання про збільшення фінансування на медицину й вищу освіту для учасників бойових дій та їхніх дітей

21 червня 2018 року постійна депутатська комісія Полтавської обласної ради з питань охорони здоров'я та соціяльного захисту населення підтримала три свободівські ініціятиви.

Депутати підтримали звернення заступника голови Полтавської обласної ради свободівця Анатолія Ханка стосовно збільшення фінансування з обласного б'юджету на закупівлю дороговартісних ліків для тривалого лікування на 2019 рік щодо облаштування дитячих кімнат при профільних лікувальних закладах, а також звернення щодо повної або часткової оплати за навчання учасникам бойових дій та їх дітям.

"Свобода" перша підняла такі важливі питання і отримала підтримку членів депутатської комісії.

На засіданні комісії Анатолій Ханко запропонував депутатам збільшити фінансування з обласного б'юджету на закупівлю дороговартісних ліків, необхідних для тривалого лікування онкології та для відновлення організму після трансплантації. Також свободівець наголосив на важливості облаштування дитячих кімнат при профільних лікувальних закладах, щоб батьки могли залишити дитину у такій кімнаті та вирішувати свої справи.

Щодо повної або часткової оплати за навчання особам, визнаним учасникам бойових дій та їхнім дітям заступник голови Полтавської обласної ради свободівець Анатолій Ханко наголосив: "Пільги, які зараз мають учасники бойових дій та їхні діти від держави, не стосуються заочного навчання. Я запропонував з обласного б'юджету провести повну або часткову оплату при отриманні першої вищої освіти. Допомога від обласної ради за навчання надаватимуть учасникам бойових дій та їхнім дітям не тільки для навчання в державних університетах, а й в комерційних у Полтавській області. Комісія розробить положення, проведе розрахунки, щоб вже у 2019 році за кошти обласного б'юджету надати хлопцям можливість отримати першу вищу освіту. Сподіваюсь в 2019 році ми зможемо реалізувати всі три ініціятиви".

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"