ВО "Свобода"

ENG

9 червня
"Яворина" провела благодійну акцію в рамках фестивалю "Полтавська галушка"
"Яворина" провела благодійну акцію в рамках фестивалю "Полтавська галушка"

Об'єднання українок "Яворина" взяло участь у міжнародному гастрономічному фестивалі "Полтавська галушка", який відбувся 9 червня 2018 року в Полтаві. "Яворинки" за участи очільниці обласного об'єднання Юлії Костенко організували благодійний продаж виробів майстринь ‒ смачні наїдки, прикраси, іграшки для немовлят, вишивані картини та книги.

Як розповіла Юлія Костенко, зібрані 1 141 грн організація використає на волонтерську допомогу захисникам України.

"Яворина" дає можливість жінкам зробити свій внесок у загальну справу, допомагає реалізувати свої здібності, розвинути чи вдосконалити лідерські риси, сприяє підвищенню суспільного статусу та активній участі у житті держави.

Надважливим зараз є об'єднання зусиль жінок різного віку, фаху для організованої та ефективної діяльности в соціяльній, економічній, освітній, правовій, екологічній, культурній царинах, відповідно до потреб та ситуації в країні.

В умовах війни необхідна підтримка українського війська на фронті, а також формування надійного тилу. Це опіка над пораненими, родинами загиблих героїв війни, опіка над сиротами, вдовами, самотніми батьками учасників війни, допомога вимушеним переселенцям. Заради перемоги долучайтеся і словом, і ділом! Заради відродження української нації разом будуватимемо майбутнє!" ‒ закликала Юлія Костенко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"