ВО "Свобода"

ENG

5 червня
Котелевські свободівці прибрали набережну Ворскли з нагоди Всесвітнього дня охорони довкілля
Котелевські свободівці прибрали набережну Ворскли з нагоди Всесвітнього дня охорони довкілля

5 червня 2018 року в Котельві, що на Полтавщині, з ініціятиви місцевого осередку ВО "Свобода" відбулася громадська акція до Всесвітнього дня охорони довкілля. Активісти Котелевської "Свободи" прибрали територію одного з пляжів річки Ворскла "Мусєйка".

Як повідомив очільник Котелевської районної організації ВО "Свобода", депутат Котелевської районної ради Олександр Ілюха, активістами було зібрано та вивезено кілька мішків з пластиковими пляшками та иншим шкідливим для довкілля непотребом.

"Свободівці не вперше проводять такі акції. Сумно, що люди, які відпочивають біля річки, залишають там купи сміття. Прибирання території пройшло в товариській атмосфері. Окрім сміття ми знайшли незрозумілий предмет, очевидно часів Другої світової війни. Про нього повідомили Державну службу з надзвичайних ситуацій.

Слід усвідомити, що Україна починається з кожного з нас. Україна ‒ наш дім, нам у ньому жити. Якщо кожен знайде в собі сили донести своє сміття до смітника, можна буде кожного дня насолоджуватись чистим пляжем, а не робити це раз на рік після толоки", ‒ наголосив очільник Котелевської районної організації ВО "Свобода" Олександр Ілюха.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"