ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Кременчуцька райрада провалила голосування щодо офіційного використання червоно-чорного прапора у визначені дати
Кременчуцька райрада провалила голосування щодо офіційного використання червоно-чорного прапора у визначені дати

15 травня 2018 року відбулося пленарне засідання Кременчуцької районної ради, на якому розглянули проєкт рішення, ініційоване "Свободою", про офіційне використання червоно-чорного прапора. У результаті більшість не підтримала пропозицію "Свободи". Питання про використання червоно-чорного прапора не затверджено.

Сесія розпочалася з перерви, адже депутати намагалися зняти з порядку денного проєкт рішення про використання революційного прапора. Очільник міського осередку ВО "Свобода" Костянтин Красовський наполіг, щоб свободівське питання голосували в середині розгляду порядку денного, адже наприкінці всі депутати розійдуться і питання не набере достатньої кількості голосів.

Згідно з документом, рекомендувалося піднімати революційний прапор ОУН над головною адміністративною будівлею Кременчука, над будівлями, в яких розташовані органи місцевого самоврядування. Також рекомендовано це робити всім керівника організацій і установ, незалежно від форми власности.

Очільниця фракції ВО "Свобода" у Кременчуцькі райраді Оксана Івахненко під час сесійного засідання провела екскурс щодо історії прапора.

Костянтин Красовський зазначив, що на ганебному засіданні не були прийняті инші проєкти рішень: про використання державної мови на території Кременчуцького району у торгівлі та обслуговуванні населення; про звернення до Президента та голови ВРУ щодо необхідности усунення з займаних посад міністра МВС та генпрокурора України, у зв'язку із неналежним виконанням своїх обов'язків структурними підрозділами відомств.

Послідовною була лише фракція ВО "Свобода", яка голосувала одностайно за усі ці проєкти рішень.

Наприкінці сесії очільник Кременчуцької міської огагнізації ВО "Свобода" Костянтин Красовський мав можливість виступити та надав оцінку роботи депутатського корпусу. "Сьогодні ми побачили, яких поглядів притримуються депутати Кременчуцької райради, яке у них відношення до української мови та національно-визвольного руху", ‒ зазначив націоналіст.

Відео: youtu.be.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"