ВО "Свобода"

ENG

10 травня
У Гадячі громадська рада рекомендує райраді підтримати проєкти свободівців
У Гадячі громадська рада рекомендує райраді підтримати проєкти свободівців

10 травня 2018 року з ініціятиви ВО "Свобода" Громадська рада при Гадяцькій РДА звернулась до депутатів райради з пропозиціями звернутися до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень; визнати червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби українського народу прапором національної гідности.

За участи членів громадської ради, запрошених депутатів міської ради та активістів були розглянуті важливі питання. Голова Громадської ради, очільник Гадяцької міської організації ВО "Свобода" Олександр Сиваш запропонував внести до порядку денного питання щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень та вивішування червоно-чорного прапору. Члени громадської ради підтримали свободівську ініціятиву.

Очільник Гадяцької районної організації ВО "Свобода" Микола Ніколаєв зазначив: "Найбільші виклики, які сьогодні постали перед українцями ‒ війна, корупція і тотальне зубожіння нації. Але найстрашніше ‒ непевність у завтрашньому дні, тривога кожного українця за майбутнє дітей. У всіх бід в Україні є одна єдина причина ‒ це олігархія, яка є причиною зубожіння українців. Олігархи ‒ лютий ворог середнього класу. Вони панічно бояться конкуренції. Їхня мета ‒ монополія як найшвидший спосіб отримання надприбутків. Проведення реальної деолігархізації було однією з головних вимог Революції гідности. Єдиний шлях подолати олігархію ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроєкти вже є ‒ документи давно написані й зареєстровані у Верховній Раді України".

Громадська рада одностайно вирішила направити звернення до депутатів Гадяцької районної ради, депутатів Гадяцької міської ради з пропозицією звернутися до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Громадська рада також одностайно ухвалила рішення рекомендувати депутатам райради підтримати пропозицію про офіційне використання червоно-чорного прапора:

1. Піднімати біля адміністративного будинку Гадяцької районної ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов'язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам'яті героїв.

2. На знак вшанування пам'яти героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН піднімається в траурному оформленні ‒ у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власности, громадських об'єднань Гадяччини вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у пам'ятні дати.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"