ВО "Свобода"

ENG

12 травня
Гадяцька "Свобода" привітала матерів-волонтерок
Гадяцька "Свобода" привітала матерів-волонтерок

12 травня 2018 року за ініціятиви ВО "Свобода" у Гадячі відбулося нагородження матерів-волонтерок з нагоди Дня матері.

За активну громадянську позицію, волонтерську діяльність, вагомий особистий внесок в організацію й надання соціяльно-психологічної та матеріяльної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України та членам їхніх сімей, до Дня матері очільник міської організації ВО "Свобода" Олександр Сиваш спільно з військовим комісаром Гадяцького районного військового комісаріяту підполковником Миколою Овчаренком в кіноконцертному залі "Дружба" нагородили жінок-волонтерів почесними подяками.

Свободівець у своєму виступі нагадав, що окрім Дня матері, 12 травня ‒ День медичної сестри: "Висловлюю всім медичним сестрам безмежну вдячність за врятовані життя бійців у московсько-українській війні, за повернуте здоров'я і радість. Дякую матерям-волонтеркам, які готові робити усе, щоб на передовій у наших бійців було все необхідне. Волонтерство стало невід'ємною частиною їхнього життя. Хочу привітати всіх жінок та подякувати за підтримку, допомогу в цей не легкий для нас всіх час. Здоров'я вам та вашим родинам, щастя, родинного тепла та спокою!".

У цей день за свободівської ініціятиви та підтримки департаменту культури й районного військового комісаріяту було відзначено подяками дванадцять жінок-волонтерок. Тим, хто не зміг приїхати на захід, очільник міської "Свободи" особисто передав квіти та подяки й привітав зі святом.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"