ВО "Свобода"

ENG

12 травня
Свободівці допомогли зробити полтавський Прирічковий парк чистішим
Свободівці допомогли зробити полтавський Прирічковий парк чистішим

12 травня 2018 року полтавські свободівці разом із активістами ВГО "Сокіл" та небайдужими полтавцями долучилися до акції "весняне прибирання Прирічкового парку", ініційоване громадськими організаціями.

Цього дня націоналісти спільно з мешканцями Полтави прибирали територію Прирічкового парку. Участь в акції взяв також заступник голови Полтавської обласної ради свободівець Анатолій Ханко. Загалом понад 250 небайдужих полтавців зі своїм інвентарем долучилися до весняної толоки.

Свободівцям довелося прибрати величезні купи непотребу, переважно пластикові та скляні пляшки, які через погану роботу комунальних служб та безвідповідальність місцевих жителів, накопичилися у парку.

З приводу проведеної акції, голова міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук, зазначив: "Серед знахідок окрім сміття були ще транзитні автомобільні номерні знаки. Ми викликали поліцію, але вони відмовилися приїжджати. Окрім цього, натрапили на якусь подобу квартири посеред хащів, де проживали дві жінки-безхатьки, а також трупик бобра ‒ за ним сумував найбільше.

Тепер там все гарно. Усіх закликаю ‒ не смітіть у своєму місті, почніть з себе. Прибери за собою, тоді можеш сміло назвати себе людиною! Одним словом було круто, а Полтава стала трохи чистішою".

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"