ВО "Свобода"

ENG

11 травня
Сергія Левченка нагородили почесною грамотою Полтавської обласної ради за волонтерську діяльність
Сергія Левченка нагородили почесною грамотою Полтавської обласної ради за волонтерську діяльність

Гребінківського свободівця, активного волонтера Сергія Левченка нагородили почесною грамотою Полтавської обласної ради "За високу громадську свідомість, вагомий особистий внесок у здійснення волонтерських ініціятив по матеріяльно-технічному забезпеченню українських військовослужбовців, активну громадську діяльність та з нагоди Дня Соборности України".

З перших днів неоголошеної війни на сході України багато мешканців Гребінки не лишилися осторонь. Зокрема, Сергій Левченко, який відтоді постійно допомагає нашим солдатам в московсько-українській війні. На подвір'ї власного помешкання чоловік ремонтує і переобладнує автівки для військових. Волонтери з діяспори доправляють потримані машини, котрі більш придатні для бездоріжжя. Також допомагають місцеві благодійники, власники автомагазинів та инші.

"Дякую всім друзям за наповнені каравани, дякую, що разом ми вносимо частку в перемогу над ''заблукавшими''. Дякую, що з усіх кінців світу надходить підтримка! Разом ми сильні! Нині отримав прохання на повний ремонт реанімобіля, тож часу розслаблятися знову немає. Але маю надію, що разом ми зможемо допомогти нашим захисникам і лікарям, які працюють на нулях, і ці автівки рятують життя", ‒ зазначив свободівець.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"