ВО "Свобода"

ENG

26 квітня
У Гадячі громада за підтримки "Свободи" протестувала біля РДА проти терору монополіста-газопостачальника
У Гадячі громада за підтримки "Свободи" протестувала біля РДА проти терору монополіста-газопостачальника

26 квітня 2018 року в Гадячі свободівці спільно з громадою провели мітинг біля Гадяцької райдержадміністрації з вимогою зупинити свавілля монополіста-газопостачальника й відновити газопостачання до будинку №27 по вулиці Полтавській, де утворено ОСББ "Світанок". В акції взяли участь очільники гадяцьких осередків "Свободи" ‒ міського Олександр Сиваш та районного Микола Ніколаєв.

Нагадаємо, що працівники ПАТ "Гадячгаз" незаконно перекрили газопостачання в будинку й залишили без газу 72 квартири. Вони планували замінити квартирні лічильники газу на аналогічні, але без сертифікації та із вичерпаним гарантійним терміном. Коли мешканці будинку відмовились, працівники "Гадячгаз" без попередження перекрили газ. Подібні інциденти сталися у Лубнах та Полтаві.

"Мешканці будинку провели зібрання, на якому остаточно вирішили не погоджуватися на умови газопостачальника й не встановлювати лічильники без сертифікації та із вичерпаним гарантійним терміном. Сьогодні "Свобода" спільно з громадою вимагає від місцевих депутатів вжити заходів для вирішення цієї проблеми. Місцева влада не може нічого зробити з газовим монополістом, через відсутність консолідації між міськими та районними депутатами. Ми вимагаємо запросити на найближчу сесію районної ради керівництво газового господарства, щоб вирішити це питання", ‒ наголосив очільник Гадяцької міської організації ВО "Свобода" Олександр Сиваш.

24 квітня обурені мешканці Гадяча вже блокували центральну вулицю через свавілля монополіста-газопостачальника (poltava.svoboda.org.ua).

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"