ВО "Свобода"

ENG

24 квітня
Обурені мешканці Гадяча заблокували центральну вулицю через свавілля монополіста-газопостачальника
Обурені мешканці Гадяча заблокували центральну вулицю через свавілля монополіста-газопостачальника

24 квітня 2018 року в Гадячі місцеві жителі, чий будинок відключили від газопостачання, заблокували дорогу посеред міста. Гадяцькі свободівці підтримують мешканців і вимагають від влади відповідної реакції на незаконні дії ПАТ "Гадячгаз".

Мешканці будинку №27 по вулиці Полтавській залишилися без газопостачання.

Очільник Гадяцької міської організації ВО "Свобода" Олександр Сиваш розповів: "Акція ‒ безстрокова. Працівники ПАТ "Гадячгаз" планували замінити квартирні лічильники газу на аналогічні, але иншого виробника. Проте при огляді паспортів на них було виявлено, що ті не мають сертифікації, що повірка нових лічильників, які виготовлені 2014 року, цього року спливає. Гарантійний термін від дня випуску ‒ 18 місяців, тобто їх не можна використовувати без повторної повірки. Зазначу, що в будинку створено ОСББ. Працівники "Гадячгаз" не надали мешканцям відповідної документації та відмовилися провести повірку. Дочекавшись моменту, вони незаконно перекрили газопостачання в будинку й мешканці 72 квартир залишилися без газу. Подібні інциденти сталися у Лубнах та Полтаві".

Очільнику гадяцького районного осередку "Свободи" Миколі Ніколаєву мешканці розповіли, що газовики поставили їм ультиматум: відновлять газопостачання до будинку лише за умови встановлення нових лічільників. "Саме в Гадяцькому районі, де добувається найбільша кількість газу, маємо такий випадок. Все тому, що ПАТ "Гадячгаз" має монополію, нікому не підкоряється і дозволяє собі, не попередивши людей, залишати споживачів без газопостачання. Люди вийшли на вулицю, щоби припинити цей безлад і вимагають увімкнути газ, а потім вирішувати інші питання", ‒ повідомив націоналіст.

"Свобода" вимагає від місцевої влади негайно вирішити цю проблему, інакше мешканці будинку будуть змушені звернутися до суду.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"