ВО "Свобода"

ENG

13 квітня
Котелевська райрада закликала парламент ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень
Котелевська райрада закликала парламент ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

13 квітня 2018 року позачергова сесія Котелевської районної ради за ініціятиви голови фракції ВО "Свобода" Олександра Ілюхи звернулася до парламенту з вимогою ухвалити важливі для держави законопроєкти, а саме Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. За звернення депутати проголосували одностайно (21 депутат із 26, 5 відсутні).

У тексті проєкту звернення, поданого на розгляд райради фракцією "Свободи", зазначено, що єдиний шлях подолати олігархію ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

"Антиолігархічний пакет докорінних перетворень передбачає повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики, справедливі тарифи та заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки", ‒ наголосив у своєму виступі Олександр Ілюха.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"