ВО "Свобода"

ENG

29 березня
Депутати-свободівці Юліан Матвійчук та Вадим Ямщиков поспілкувалися з майбутніми педагогами про політичні процеси у Полтаві
Депутати-свободівці Юліан Матвійчук та Вадим Ямщиков поспілкувалися з майбутніми педагогами про політичні процеси у Полтаві

29 березня 2018 року депутати Полтавської міської ради від ВО "Свобода" Юліан Матвійчук та Вадим Ямщиков на запрошення студентів та викладачів історичного та філологічного факультетів завітали до альма-матер ‒ Полтавського національного педагогічного університету ім. Володимира Короленка.

В ПНПУ імені В.Г. Короленка націоналісти поспілкувалися зі студентами 4-го курсу про політичні процеси у Полтаві: як починали, які зустрічали перешкоди, які були мрії та задачі, а також розповіли про плани на майбутнє. Націоналісти зазначили, що кожна людина має обов'язки перед суспільством, яке, своєю чергою, забезпечує розвиток особистости.

"Людина, яка хоче жити у демократичному суспільстві, яка хоче бути господарем власного життя, завжди засвідчує свою громадянську позицію. Це, насамперед, відповідальне ставлення до виконання громадянських обов'язків. Одним із яких є участь у виборах. Щоб зробити дійсно правильний вибір, людина має розуміти, які нині проблеми в Україні і знати, що пропонують народу кандидати. Не менш важливим є вміння висловити свої погляди, підтримати справедливе рішення чи протестувати проти помилкового й несправедливого. Участь в управлінні державою, почуття любові до Батьківщини починається з невеликих справ на загальне добро рідного міста", ‒ наголосив депутат-свободівець Вадим Ямщиков.

Очільник фракції ВО "Свобода" у Полтавській міськраді, голова Полтавської міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук у своєму виступі наголосив, що історія ‒ це не тільки те, що ми бачимо в підручниках, написаних такими самими людьми, як і ми, але й те, що відбувається зараз, відбувалось хвилину тому, про що ми будемо згадувати завтра і вивчати через десятки років.

"Найголовніше розуміти, що життя всього лише одне. Колись моя дитина запитає про революцію 2013-го року, про московсько-українську війну, зміну вектору розвитку. Ось саме тому я завжди прагну бути в епіцентрі всіх подій, для того, щоб відповісти на це просте дитяче питання. Маю віру в наших хлопців та дівчат, з часом ми будемо ними пишатись!" ‒ запевнив націоналіст.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"