ВО "Свобода"

ENG

22 березня
Решетилівська райрада провалила голосування про підняття червоно-чорного прапора з нагоди пам'ятних дат
Решетилівська райрада провалила голосування про підняття червоно-чорного прапора з нагоди пам'ятних дат

22 березня 2018 року депутати Решетилівської райради провалили голосування за внесення до порядку денного сесії ініціятиву депутатів-свободівців про використання революційного прапора ОУН на території Решетилівського району.

Голосування за внесення питання викликало жваві дискусії. Із 29 присутніх депутатів, 10 проголосували "за", 18 ‒ "утримались" і один проголосував "проти".

Депутат-свободівець Олег Коцар висловив своє невдоволення голові ради та депутатському корпусу з приводу поданих проєктів рішення, які спотворюються або не мають шанс навіть на розгляд, зокрема і про рішення щодо прапора.

"На минулих сесіях я подавав зміни до регламенту, положення про постійні комісії, які спотворили правками та викривленням самої суті того, що подавав я. Зважаючи на істинну цінність червоно-чорного стяга, ми маємо вивішувати революційний прапор ОУН на будинку Решетилівської районної ради, а також на будівлях, у яких розміщені органи місцевого самоврядування, у певні дати, пов'язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам'яти героїв", ‒ наголосив Олег Коцар.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"