ВО "Свобода"

ENG

6 березня
Карлівська міськрада підтримала звернення щодо засудження жорстокого розгону акції протесту біля парламенту
Карлівська міськрада підтримала звернення щодо засудження жорстокого розгону акції протесту біля парламенту

6 березня 2018 року міський голова Карлівки свободівець Олександр Наконечний скликав позачергову сесію міської ради, на якій депутати одностайно підтримали ініційовану націоналістом заяву до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України "Про засудження жорстокого розгону мирної акції протесту біля Верховної Ради України 3 березня 2018 року".

У заяві Карлівської міської ради депутати засуджують силовий розгін акції протесту та будь-яку спробу побудувати "поліцейську державу" й вимагають об'єктивного розслідування та покарання винних.

В ухваленому Карлівською міськрадою документі йдеться: "Влада сьогодні вкотре продемонструвала, що її протиправні дії, жорстокість та цинізм методів боротьби з українським суспільством буде зростати пропорційно до втрати її рейтингу та наближення політичного кінця.

Мета її очевидна для всіх: заборонити будь-які протести в Україні, залякати українців та змусити нас змиритися з пануванням олігархічного режиму. Ставитися до мотивів, цілей та характеру протесту біля Верховної Ради можна по-різному, але розгін наметового містечка ‒ це відверта спроба реанімувати поліцейську державу, в якій під красивим одностроєм "нової поліції" проступає кривавий "беркутівський" шеврон. Тепер для всіх очевидно, що під словами про монополію держави на насилля верхівка влади розуміє жорстоке й невмотивоване побиття активістів і журналістів".

Олександр Наконечний наголосив: "Українці мають право на мирні зібрання, і ніхто не може нас позбавити його. Винні мають бути покарані!".

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"