ВО "Свобода"

ENG

17 лютого
За сприяння "Свободи" на Полтавщині відбулися спортивні турніри з греко-римської боротьби та міні-футболу серед школярів
За сприяння "Свободи" на Полтавщині відбулися спортивні турніри з греко-римської боротьби та міні-футболу серед школярів

17 лютого 2018 року в Решетилівці, що на Полтавщині, відбувся відкритий турнір з греко-римської боротьби, присвячений 120-й річниці від дня народження Юрія Горліс-Горського. У змаганнях взяли участь 106 юних спортсменів 6-13 років з Решетилівки, Кременчука, Полтави, Диканьки та Лубен. Заступник голови Полтавської облради свободівець Анатолій Ханко фінансово долучився до організації та проведення змагань.

Також 3 лютого в Решетилівці відбувся турнір з міні-футболу серед школярів 8-13 років, присвячений 100-річчю бою під Крутами. Захід відбувся з ініціятиви та підтримки голови Решетилівського осередку ВО "Свобода" Анатолія Курінного, заступника голови Полтавської облради Анатолія Ханка та депутата Решетилівської міськради ради свободівця Віктора Мищенка.

На турнір, який провели в приміщенні спортивного залу Шамраївської школи, зібралися юні футболісти з Миколаївки, Шевченкового, Решетилівки та господарі змагань. У запеклій боротьбі перемогу здобули хлопці з Миколаївки. Учасники турніру отримали почесні грамоти й солодкі призи.

Решетилівська "Свобода" висловлює подяку Віталію Гончаренку та Михайлу Платку за наданий для учасників транспорт.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"