ВО "Свобода"

ENG

11 лютого
Андрій Іллєнко зустрівся з активом Полтавської обласної "Свободи"
Андрій Іллєнко зустрівся з активом Полтавської обласної "Свободи"

11 лютого 2018 року народний депутат України, заступник Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Іллєнко із робочим візитом відвідав Полтаву.

Свободівець провів зустріч з активом Полтавської обласної організації ВО "Свобода" та взяв участь у заході пам'яти "Україна, яку омріяв Дмитро Коряк" з нагоди третьої річниці від дня загибелі героя московсько-української війни Дмитра Коряка.

На зустрічі з партійним активом Андрій Іллєнко обговорив ситуацію в Україні, відповів на актуальні питання сьогодення, зокрема, розкритикував бездіяльність президента щодо прийняття антибандерівського закону поляками. Представив позицію "Свободи" щодо цієї та инших подій, які чинить влада в Україні. Окремо Андрій Іллєнко зупинився на питанні партійної дисципліни та відповідальності свободівців.

"Попереду напружений політичний період: наступний рік ‒ президентські та парламентські вибори. Якщо у Верховній Раді не буде потужної фракції націоналістів, то нікому буде захистити Україну, яку продовжать розтягувати на шматки. Кожен із нас має розуміти свою відповідальність", ‒ наголосив націоналіст.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"