ВО "Свобода"

ENG

9 лютого
З ініціятиви свободівця розпочалося громадське голосування щодо майбутньої назви міжнародного летовища Полтави
З ініціятиви свободівця розпочалося громадське голосування щодо майбутньої назви міжнародного летовища Полтави

"Свобода" запропонувала долучити громадськість до обговорення майбутньої назви міжнародного летовища у Полтаві перед ухваленням рішення обласною радою.

Аеропорт "Полтава" один із найстаріших в Україні ‒ перший рейс за маршрутом Харків-Полтава-Київ відбувся у 1924 році. У грудні 2017 року аеропорту надали статус міжнародного. Ідея долучити мешканців до вибору назви виникла у заступника голови Полтавської обласної ради свободівця Анатолія Ханка. Полтавська обласна рада підтримала ідею, а з технічною реалізацією допомогла організація "Активна Громада" Інституту "Республіка".

В опитуванні пропонують п'ять варіянтів ‒ прізвищ діячів, на честь якого назвуть аеропорт: Івана Мазепи, Миколи Гоголя, Івана Котляревського, Симона Петлюри, Григорія Сковороди.

"Потрібно долучати людей до ухвалення рішень обласною радою, щоб полтавці брали участь в процесах не тільки під час виборів, коли голосують за того чи того кандидата. У тому році ми запустили "Бюджет участі", де громада представляла свої ідеї. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин вже запровадив подібний досвід консультації з громадськістю. Моя ініціятива ‒ на платформі "Ваша думка" ‒ покликана вивчити настрої людей та уподобання стосовно історичних діячів. Я голосуватиму за Мазепу", ‒ розповів Анатолій Ханко.

За результатами голосування, яке завершиться 31 березня 2018 року, буде підготовлено проєкт рішення обласної ради і винесено на сесію.

Проголосувати можна на порталі vdmk.org або відправивши СМС з текстом: "2294(пробіл)номер відповіді" на номер (093) 117-00-35. Також можна проголосувати, зайшовши на сайт Полтавської обласної ради.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"