ВО "Свобода"

ENG

3 лютого
У Миргороді свободівці прозвітували за рік роботи в радах
У Миргороді свободівці прозвітували за рік роботи в радах

3 лютого 2018 року в Миргороді в приміщенні бібліотеки ім. Д. Гурамішвілі за участи заступника голови Полтавської обласної ради Анатолія Ханка відбувся спільний звіт депутатів від ВО "Свобода" за рік роботи у радах різних рівнів.

Презентували здобутки націоналістів депутати Миргородської міської та районної рад від ВО "Свобода" Олександр Білоконь, Роман Коршунов, Аліна Шаніна, Олег Турбаба та Антон Ханко, а також сільський голова Дібрівки Ян Квілінський. Крім того, миргородців познайомили з виконувачем обов'язків керівника міської організації Анатолієм Соломахою.

Налаштування системи теплопостачання, надання приміщення для дитячої секції з тайського боксу, розчистка річки, аварійний стан фізкабінетів поліклініки для дорослих, ремонт доріг, відновлення якісної подачі електроенергії у будинок, конкурс на перевезення пасажирів на вул. Котляревського, встановлення зручного для мешканців графіка руху маршрутних автобусів, боротьба з цілодобовими лотереями тощо ‒ далеко не весь перелік питань, на вирішення яких була спрямована основна маса звернень і запитів депутатів-свободівців впродовж року діяльности. Про це на звітній зустрічі з жителями міста розповіла депутат Миргородської міськради від ВО "Свобода" Аліна Шаніна.

Свободівка Аліна Шаніна звітує за рік своєї діяльності в Миргородській міськраді.jpg
Свободівка Аліна Шаніна звітує за рік своєї діяльності в Миргородській міськраді.jpg

Один із наймолодших сільських голів Миргородського району свободівець Ян Квілінський розповів про свої здобутки у Дібрівці. Зокрема, це успішне облаштування дитячих майданчиків, перебудова спортивного залу та заміна вікон у школі й дитячому садочку. За цей час у Дібрівці працевлаштували багатьох людей через громадські роботи, розчистили великі площі заростів, а торік реконструювали систему освітлення й електричного опалення в Будинку культури.

Дібрівський сільський голова, свободівець Ян Квілінський звітує про рік своєї діяльності
Дібрівський сільський голова, свободівець Ян Квілінський звітує про рік своєї діяльності

Як зазначив свободівець, йому дуже подобається дбати про спорт у селі. Цього року йому вдалося встановити спортивні майданчики для тренувань (турніки, бруси), придбати спортивний інвентар, розробити ще й кілька парків та багато иншого. Наступного року в планах ‒ велике будівництво водогону.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"