ВО "Свобода"

ENG

6 лютого
Справу про вбивство депутата-свободівця Олега Супруненка передано до суду
Справу про вбивство депутата-свободівця Олега Супруненка передано до суду

Кримінальне провадження у справі про вбивство голови фракції ВО "Свобода" у Миргородській міській раді, очільника міської "Свободи" Олега Супруненка направили до суду. Про це повідомив речник Генпрокуратури України Андрій Лисенко.

Нині троє злочинців, яких вдалося затримати, перебувають під вартою. Один із них, депутат Миргородської міськради від "Радикальної партії Ляшка" Хачатур Хачатрян, проходить у справі як організатор нападу, що призвів до смерти націоналіста. Четвертого у зв'язку з переховуванням від органів досудового розслідування оголошено у розшук.

Досудове розслідування тривало з вересня 2017 року і нарешті 31 січня 2018 року справу розглянуть у суді по суті.

Нагадаємо, що вночі 12 липня 2017 року в Миргороді на депутата-націоналіста напали невідомі в масках і завдали йому тяжких поранень, після чого покинули непритомним на узбіччі. Більше трьох тижнів він перебував у реанімації. 7 серпня свободівець пішов із життя.

"Причиною жорстокої розправи над Олегом була саме його робота як політика-націоналіста. Він боровся за добробут миргородців. Наше завдання ‒ домогтися правди у цій справі", ‒ наголосив заступник керівника Полтавської облради свободівець Анатолій Ханко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"