ВО "Свобода"

ENG

11 січня
Полтавські свободівці з волонтерською місією та різдвяними подарунками відвідали передову
Полтавські свободівці з волонтерською місією та різдвяними подарунками відвідали передову

З 9 по 11 січня 2018 року тривала волонтерська поїздка очільника обласної організації ВО "Свобода" Валерія Чернякова та очільника міської організаціїї ВО "Свобода" Юліана Матвійчука, на передову. Свободівці відвідали бійців на лінії розмежування секторів "А" і "Д": Мар'їнка, Красногорівка, Авдіївка, Золоте, Водяне, район Щастя, Побєда біля Новоайдару, Лиман. Традиційно заїхали і до хлопців з батальйону "Полтава". Це вже сьома волонтерська поїздка з 2017 року.

"Ми збиралися привітати хлопців на сході з Різдвом. Повністю завантажили автівку подарунками ‒ це і гриби, ковбаси, соків, м'ясо, печиво, різні смаколики і повний причіп березового соку. На ніч залишили авто біля під'їзду, аби рано зранку поїхати, але там його і пограбували. Не дивлячись на те, що машина військова, а всередині були каски і бронежилети ‒ це не спинило бидлоту, яка витягала коробки з волонтеркою. Прикро те, що батьки хлопцям цілеспрямовано передавали посилки аж з Волині. Машину після невеличкого ремонту довантажили. Дякуючи оперативній допомозі полтавських підприємців, активістів та організації "Батальйону небайдужих" вдалося відновити втрачене. Хлопці на фронті все таки отримали різдвяні подарунки", ‒ розповів Юліан Матвійчук.

Щонайменше раз на два місяці полтавські націоналісти відвідують бійців з волонтерською місією.

"Святковий настрій у хлопців гарний. Завітали на старі позиції "Карпатської Січі" у Водяному. Особлива подяка полтавським і волинським підприємцям, які долучилися до місії, Закарпатському облуправлінню лісового мисливського господарського, "Батальйону Небайдужих", Волинському санаторію "Лісова Пісня" і свободівцям з активістами, які долучилися до "волонтерки", ‒ поділився Валерій Черняков.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"