ВО "Свобода"

ENG

26 грудня 2017
У Кременчуці нагородили переможців патріотичного конкурсу, присвяченого 100-річчю Української революції
У Кременчуці нагородили переможців патріотичного конкурсу, присвяченого 100-річчю Української революції

У Кременчуцькому Національному університеті імені Михайла Остроградського відбулося урочисте нагородження переможців творчого конкурсу "Я ‒ українка! Я ‒ українець!", присвяченого 100-річчю Української революції.

Конкурс "Я ‒ українка! Я ‒ українець! " започаткувала Президент Фонду імені Катерини Ковшевич (США) американка українського походження доктор Христина Дурбак навесні 2017 року. Він викликав неабиякий інтерес у студентства Бердянська, Кременчука, Львова та Харкова. Учасники конкурсу підготували есе на тему 100-річчя Української революції.

Українське сьогодення потребує людей ініціативних, одержимих, активних і небайдужих. Саме Фонд імені Катерини Ковшевич на чолі з Президентом Христиною Дурбак і спонукає студентів до виховання у собі подібної громадянської позиції. Звичайно формування активного громадянина неможливе без знання історії України, краю, життя видатних українців. Саме ці пріоритети і були покладені в основу написання студентських есе. Відрадно те, що студентів захоплювала не лише наша славна минувшина, але і шляхи подолання кризових явищ в економічному, політичному, гуманітарному просторі України.

Вимогливе журі розглянуло подані на Конкурс роботи і визначило переможців та номінантів: Дарина Бондар ‒ диплом першого ступеня, Ярослав Авдєєв ‒ диплом другого ступеня, Марина Каминіна ‒ диплом третього ступеня. Заохочувальний диплом отримали ‒ Владислав Гладкий, Єлизавета Кравченко, Олена Рець, Ксенія Гусаренко, Аніта Назаренко.

На урочистій церемонії нагороди переможцям конкурсу вручали Регіональний директор Фонду, професор Ганна Капустян і Перший проректор Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського, професор Володимир Никифоров.

Переможці й номінанти Конкурсу висловлюють подяку Фонду імені Катерини Ковшевич на чолі з Президентом Христиною Дурбак, за надану можливість брати участь у цікавих заходах, які спонукають проявляти кращі почуття до України, до її героїчних звитяг, з думкою про те, як побудувати успішну Україну, а її громадян зробити щасливими.

Регіональний директор Фонду імені Катерини Ковшевич професор Ганна Капустян.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"