ВО "Свобода"

ENG

20 грудня 2017
За сприяння Івана Близнюка в Пирятині побудували шість спортивних майданчиків
За сприяння Івана Близнюка в Пирятині побудували шість спортивних майданчиків

Полтавські націоналісти продовжують опікуватися розвитком спортивної інфраструктури на Полтавщині. З ініціятиви депутата Полтавської обласної ради від ВО "Свобода" Івана Близнюка в місті Пирятин вже побудували шість майданчиків із тренажерами та для заняття воркаутом. Зі свого депутатського фонду на встановлення він надав 869 тисяч гривень.

Зокрема, націоналіст став одним з ініціяторів встановлення спортивних майданчиків у районних центрах та селах. У межах обласної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017‒2020 року, яка передбачає поліпшення матеріяльної бази фізкультурно-спортивних закладів, цьогоріч на Полтавщині збудували двадцять майданчиків зі штучним покриттям.

14 грудня 2017 року на засіданні постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму у Полтавській обласній раді, під час обговорення нової редакції програми, депутати-свободівці наголосили на необхідності закласти кошти в обласний б'юджет на будівництво двох повнорозмірних футбольних майданчиків зі штучним покриттям в області (за рахунок співфінансування). Під час обговорення Іван Близнюк зазначив, що "майданчики повинні бути відкритими для громади, а не бути весь час під замком. Потрібно налагоджувати комунікацію".

Нова редакція програми передбачає 11, 2 мільйона гривень на будівництво спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 8 мільйонів гривень на придбання обладнання антивандальних майданчиків та спортивних споруд для занять воркаутом. На наступному засіданні профільної комісії депутати затвердять список будівництва чергових двадцяти спортивних майданчиків на Полтавщині.

Зазначимо, що цьогоріч у селі Теплівка Пирятинського району фермери на чолі з депутатом районної ради від ВО "Свобода" Юрієм Біликом та за підтримки обласної ради побудували футбольний майданчик зі штучним покриттям. poltava.svoboda.org.ua

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"