ВО "Свобода"

ENG

19 грудня 2017
Олегу Супруненку присвоїли звання "Почесний громадянин Миргорода" (посмертно)
Олегу Супруненку присвоїли звання "Почесний громадянин Миргорода" (посмертно)

19 грудня 2017 року депутати Миргородської міської ради з другої спроби майже одностайно проголосували за присвоєння вбитому депутату-свободівцю Олегу Супруненку звання "Почесний громадянин міста Миргорода".

На засіданні були присутні заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко, очільники обласного та міського осередків ВО "Свобода" Валерій Черняков та Юліан Матвійчук.

Перед початком голосування слово надали свободівцям. Депутат Миргородської міськради Олександр Білоконь наголосив: "Для Олега Супруненка на першому місці завжди були люди. Він виріс і працював у Миргороді. Був активним учасником Революції гідности, відстоював інтереси мешканців, зокрема боровся проти здорожчання вартости проїзду у громадському транспорті. Самовіддану роботу та активну громадянську позицію молодого націоналіста цінували мешканці, і після його смерті говорили про нього лише гарні слова. Він заслуговує на пошану!". Анатолій Ханко підтримав Олександра Білоконя і закликав депутатів надати Олегу Супруненку звання "Почесний громадянин міста Миргорода" (посмертно).

Зрештою відповідне рішення було ухвалено.

"Олег загинув за правду. Ми не зможемо повернути батька ‒ синові та чоловіка ‒ жінці, але ми зможемо примножити пам'ять про нього та покарати вбивць. "Свобода" своїх не кидає. Дякую свободівцям та "сокільцям", які підтримали Олега на сесії", ‒ наголосив очільник Полтавського міського осередку ВО "Свобода", помічник народного депутата України Юрія Левченка Юліан Матвійчук.

Зазначимо, що перше голосування за це питання депутати провалили: (poltava.svoboda.org.ua).

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"