ВО "Свобода"

ENG

5 грудня 2017
У Полтаві презентували книгу "Якби не війна…"
У Полтаві презентували книгу "Якби не війна…"

5 грудня 2017 року свободівці, заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко та депутат міської ради Юліан Матвійчук відвідали презентацію книги полтавської журналістки Ганни Волкової "Якби не війна…", яка відбулася у обласній універсальній бібліотеці імені І. П. Котляревського. Видання містить публікації авторки на шпальтах всеукраїнської газети "Факти і коментарі".

Анатолій Ханко як боєць російсько-української війни та комбатант "Легіону Свободи" також став героєм цієї книги.

"За кошти обласного б'юджету ми вже три роки видаємо книги про героїв російсько-української війни. У 2016 році видали книгу про нашого побратима Дмитра Коряка, який загинув під Широкиним. У цьому році за кошти обласного б'юджету також видали декілька книг, зокрема працю пані Ганни. Якби не війна, я займався б своєю улюбленою справою ‒ археологією, Юліан був би викладачем. На жаль, ситуація в країні змусила нас піти на передову", ‒ розповів на презентації Анатолій Ханко.

"Якби не війна…" ‒ книга про тих, хто поклав своє життя, боронячи незалежність України, хто проявив геройство на полі бою і протистояв "русскому міру", перебуваючи на тимчасово окупованих територіях, хто витримав катування бойовиків у полоні і не зломився морально, хто втратив на війні своїх близьких і має сили боротися з агресором далі.

Рішенням журі обласного конкурсу "Краща книга Полтавщини ‒ 2017" книгу "Якби не війна…" відзначено у номінації "Краще прозаїчне видання".

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"