ВО "Свобода"

ENG

29 листопада 2017
У Полтавській облдержадміністрації підтримали ідею "Свободи" організувати щорічний книжковий форум
У Полтавській облдержадміністрації підтримали ідею "Свободи" організувати щорічний книжковий форум

29 листопада 2017 року у Полтавській облдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в області, на якій заступник голови Полтавської обласної ради свободівець Анатолій Ханко запропонував з 2018 року започаткувати у Полтаві книжковий форум. Учасники комісії його підтримали.

"Чим Полтава у плані літератури гірша від Львова, Харкова чи Києва? Чому полтавці їдуть в инші міста, коли купити книжки можна й в Полтаві, коли до нас можна запросити цікавих письменників? На Полтавщині дуже багато книг видають коштом обласного б'юджету й багато талановитих авторів друкують книги власним коштом. Започаткуймо власний книжковий форум. Ми можемо безкоштовно дати приміщення для проведення заходу. Спробуємо з 2018 року розпочати. Форум збільшить туристичну привабливість міста, вплине на галузь книгодрукування в області, сприятиме появі нових письменників", ‒ наголосив свободівець.

На майбутньому книжковому форумі у Полтаві хочуть не лише продавати книги, а й організовувати цікаві презентації з відомими авторами. За словами Анатолія Ханка, найближчим часом планується зустріч обласної влади й полтавських літераторів, щоб обговорити усі нюанси.

Крім того, націоналіст виступив з ініціятивою запровадити конкурс на кращу патріотичну книгу імені Антона Цедіка, який трагічно загинув 29 серпня 2014 року в "Іловайському котлі" у віці 27 років.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"