ВО "Свобода"

ENG

29 листопада 2017
Полтавська "Свобода" вимагає продовжити мораторій на встановлення МАФів у місті
Полтавська "Свобода" вимагає продовжити мораторій на встановлення МАФів у місті

Попри збурення громадськости та дію мораторію на встановлення тимчасових споруд для підприємницької діяльности, в історичному центрі Полтави встановили черговий небезпечний МАФ, на розі вулиць Стрітенська і Небесної Сотні.

Фракція "Свобода" неодноразово виступала і на депутатських комісіях і на сесіях Полтавської міської ради з вимогою прибрати питання "МАФів" з порядку денного сесії, адже більшість споруд загороджує видимість руху транспортних засобів, заважає руху людей та порушує комплексну схему розміщення тимчасових споруд.

Депутат Полтавської міської ради від ВО "Свобода" Вадим Ямщиков зареєстрував новий проєкт рішення на розгляд сесії "Про продовження дії мораторію на встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльности в місті Полтава".

"У Полтаві діє Комплексна схема розміщення тимчасових споруд, затверджена у 2013 році. Нею заборонено встановлення нових МАФів в історичному центрі міста. Втім, на жаль, правове регулювання встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльности та малих архітектурних форм лишається питанням проблемним.

Як полтавця, який любить своє місто, та депутата мене турбує ситуація, яка нині дійшла до цілковитого абсурду. Адже в місті почали з'являтись тимчасові споруди, власники яких, начебто, дозволи на розміщення отримали ще до затвердження мораторію!

Нічого не маю проти підприємців. МАФи можуть і мають бути, але виключно у відповідних місцях, маючи зовнішній вигляд, який не псуватиме наше місто. Усе має бути згідно з законом!

Відсутність політичного бажання навести лад у Полтаві, привчити до "підприємницької" культури бізнесменів та урівняти їх у правах та обов'язках ‒ ось, що маємо зробити.

Для зняття соціяльної напруги між громадою та підприємцями буду вимагати дотримання встановлених норм! Наше місто не заслуговує на те, щоб тут знову, не дай Боже, відбулись історії, як з кривавою "Аркою", чи на зупинці "23 вересня". Я не проти підприємців. Я за дотримання закону! А ще за те, аби у Полтаві відбувались якісні зміни і від того вона ставала ще кращою!

Я йшов в депутати, щоб допомагати людям і розвивати місто, а не вирішувати чиїсь питання, тому мені легко говорити правду! Так, поки ми в меншості, але повірте час покаже! Зараз одним із головних завдань для мене, як депутата, є робити діяльність прозорою і показувати людям всю правду! Дякую журналістам, які допомагають в цьому", ‒ наголосив депутат Полтавської міської ради від ВО "Свобода" Вадим Ямщиков.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"