ВО "Свобода"

ENG

24 листопада 2017
Суд зобов'язав поліцію зареєструвати кримінальне провадження за заявою свободівця
Суд зобов'язав поліцію зареєструвати кримінальне провадження за заявою свободівця

24 листопада 2017 року Котелевський районний суд Полтавської области задовольнив позов очільника місцевої "Свободи" Олександра Ілюхи з приводу бездіяльности службових осіб Котелевської ВП Нацполіції в Полтавській області, які відмовилися реєструвати нове кримінальне провадження щодо правопорушення, вчиненого секретаріятом Котелевської селищної ради.

Попереднє кримінальне провадження про службове підроблення слідчі закрили (poltava.svoboda.org.ua).

17 листопада свободівець повторно звернувся до прокуратури із проханням зареєструвати факт порушення, пов'язаного з тим, що секретаріят Котелевської селищної ради не лише припустився технічної помилки під час внесення у бланк поіменного голосування депутатів на позачерговому засіданні сесії Котелевської селищної ради, а й знехтував зауваженням члена лічильної комісії про відсутність окремих депутатів на пленарному засіданні під час голосування.

За даними свободівця, 5 жовтня на позачерговому засіданні сесії Котелевської селищної ради депутати та голова надали дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у розмірі 2 га для ведення особистого селянського господарства працівнику селищної ради Вадиму Олефіренку. Під час голосування лічильна комісія припустилася помилки та приписали відсутньому у залі депутату Івану Ляху голос "за".

На підставі викладеного, депутат просив вжити заходів реагування та внести відомості до ЄРДР за Ст. 367 ("службова недбалість") ККУ. Цього не було зроблено. Слідчий суддя визнав неправомірною бездіяльність слідчого та зобов'язав поліцію зареєструвати провадження за заявою свободівця щодо кримінального правопорушення, вчиненого секретаріятом Котелевської селищної ради.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"