ВО "Свобода"

ENG

22 листопада 2017
У Миргороді міськрада не дала звання почесного громадянина міста Олегу Супруненку
У Миргороді міськрада не дала звання почесного громадянина міста Олегу Супруненку

22 листопада 2017 року Миргородська міська рада провалила голосування з приводу присвоєння вбитому депутату-свободівцю Олегу Супруненку звання "Почесний громадянин міста Миргорода" (посмертно).

З 33 депутатів на сесії були присутні 27 депутатів, при голосуванні було враховано голос міського голови. Питання про надання депутату Миргородської міської ради Олегу Супруненку звання почесного громадянина набрало лише 12 голосів, менше половини.

Депутатські фракції політичної партії "Рідне місто", "Опозиційний Блок", більшість з фракції "Відродження", "БПП "Солідарність" та частина депутатів фракції "Соціал-демократична партія" (раніше Партія простих людей Сергія Капліна) ‒ провалили голосування.

"Для Олега Супруненка на першому місці завжди були люди, громада, місто. На жаль, для колег депутата міської ради самовідданої роботи та активної громадянської позиції молодого націоналіста виявилось недостатньо. Вони запевняють, що "краще зачекати, поки закінчиться судове розслідування, і суд винесе свій вирок". Яке б рішення не ухвалив суд ‒ це не поверне Олега! Це не зменшить його значущість для патріотичної спільноти! Ви та громада міста Миргород, яка наділила вас повноваженнями, не замінить судову систему ‒ цього від нас не вимагають. До чого тут рішення суду чи нові факти у розслідуванні? Ми мали винести рішення щодо відзнаки людини, яка до останнього подиху працювала на благо людей.

Звичайні мешканці Миргорода завжди цінили свого молодого депутата, і після його смерті говорили про нього лише гарні слова. Вони запропонували кандидатуру Олега Супруненка на відзнаку "Почесний громадянин міста". Шкода, що у владних кабінетах не знайшлось тих, хто підтримав би цю ініціятиву громадян. Миргородська міська рада цього скликання вкотре довела свою неспроможність чути людей!" ‒ заявив очільник Миргородської міської організації ВО "Свобода" Олександр Білоконь.

Заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Анатолій Ханко заявив, що фракція "Свободи" повторно винесе це питання на голосування сесії, і робитиме це доти, доки Олегу таки дадуть звання почесного громадянина. "Кілька місяців тому депутати міськради розповідали одне, а зараз ухвалюють зовсім инші рішення. Не ганьбіть міську раду на всю Україну", ‒ закликав колег Анатолій Ханко.

Побратими-свободівці відзначили Олега найвищою партійною нагородою ‒ золотим значком "Свободи", бо його сміливість і відданість добрій справі, його непереборне бажання зробити Україну кращою, де люди будуть жити гідно ‒ ні в кого не викликало сумніву.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"