ВО "Свобода"

ENG

20 листопада 2017
Полтавські свободівці долучилися до виставки з нагоди Дня Гідности та Свободи
Полтавські свободівці долучилися до виставки з нагоди Дня Гідности та Свободи

20 листопада 2017 року полтавські націоналісти долучилися до презентації виставки до Дня Гідности та Свободи у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

Пригадати революційні події чотирирічної давності зібралися учасники Революції гідности, зокрема свободівці, депутати Полтавської міської ради Юліан Матвійчук, Тарас Синяговський та заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко. Учасники Майдану поділилися своїми спогадами про революційні події в Україні 2013‒2014 років.

На виставці представлені атрибути, які чотири роки тому використовували на Майдані. Окремо представлені світлини героїв Небесної сотні.

Свободівці також долучилися до створення виставки ‒ передали музею декілька експонатів. Серед них майданівський щит зі слідами від куль, який вберіг життя хлопцеві, голова від полтавського пам'ятника Леніну, різноманітні листівки, анонси тощо.

"Все це складова повалення тоталітаризму на Майдані, щоб і учасники революції і наступні покоління бачили, як творилася історія", ‒ наголосив очільник Полтавської міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"