ВО "Свобода"

ENG

17 листопада 2017
За сприяння свободівців Полтавщини у селі Теплівка відкрито футбольний майданчик зі штучним покриттям
За сприяння свободівців Полтавщини у селі Теплівка відкрито футбольний майданчик зі штучним покриттям

17 листопада 2017 року у селі Теплівка Пирятинського району відбулося відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям. Честь перерізати стрічку надали поважним гостям, зокрема свободівцям: заступнику голови Полтавської облради Анатолію Ханку, депутату Полтавської обласної ради Івану Близнюку та депутату Пирятинської районної ради Юрію Білику.

Майданчик побудували за рахунок обласної Програми розвитку фізичної культури та спорту, автором якої є свободівець Іван Близнюк, і коштів спонсорів. Ініціятор та один із спонсорів будівництва майданчика в Теплівці ‒ директор ТОВ "Ангел-2012", свободівець Юрій Білик. Присутні відзначили його величезний внесок у розвиток спортивної бази села Теплівки.

"До мене звернулися сільські громади, голови сіл Теплівки та Смотрики, Пирятинського району, щоб ми включили їх до обласної програми будівництва спортивних майданчиків. Проєкт був реалізований у Теплівці, бо, по-перше, Теплівка ‒ це велике село, по-друге, це футбольний край. Основу для майданчика підготували фермери на чолі з депутатом районної ради від ВО "Свобода" Юрієм Біликом. Вони збудували повноцінне футбольне поле за власний кошт. Як таким людям можна не допомогти, коли вони опікуються розвитком фізичної культури у краї. Ми спрямували кошти в розмірі 560 тисяч на будівництво майданчика зі штучним покриттям", ‒ розповів депутат Полтавської обласної ради, свободівець Іван Близнюк.

Це перший майданчик, побудований цьогоріч у Полтавській області із 20-ти, які заплановані на цей рік.

"Спорудження спортивного майданчика не лише моя заслуга. Всі люди допомагають ‒ і фізично, і грішми. Зараз будуємо неподалік ковзанку для дітей. Також хочемо збудувати дитячий майданчик. Але не все відразу, не за один день і не за один рік", ‒ прокоментував депутат Пирятинської районної ради від ВО "Свобода" Юрій Білик.

Після урочистого відкриття команди ФК "Рятувальник" та ФК "Теплівка" зіграли товариський матч.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"