ВО "Свобода"

ENG

3 листопада 2017
Полтавська "Свобода" підтримала мисливців та їхнє законне право на полювання
Полтавська "Свобода" підтримала мисливців та їхнє законне право на полювання

3 листопада 2017 року полтавські мисливці прийшли під стіни Полтавської обласної держжавної адміністрації захистити своє право законно розпочати сезон полювання на тварин. Люди тримали в руках плакати: "Полювання законне, але Піддубний проти!".

Керівник Полтавської мисливсько-рибальського товариства "Кречет" ‒ об'єднання мисливців, яке розміщене на території Полтавського та Новосанжарського районів ‒ Сергій Шебітько розповів: "Ми маємо всі дозволи, щоб відкрити сезон полювання від держави та області. Залишилося погодити терміни, але голова Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації Ігор Піддубний відмовляється підписувати документи з невідомих причин. Наше мисливське об'єднання існує 12 років та налічує понад 600 учасників, але такого свавілля, як зараз, ми не бачили при жодній владі. Міністерство аграрної політики і продовольства погодило нам право на полювання. На рівні області нам надали ліміт на полювання, але все залежить від підпису одного чиновника".

Полтавська обласна організація ВО "Свобода" підтримує мисливців та їхнє законне право на полювання.

"Держава має все робити згідно з законом. Якщо мисливський сезон оголошується в инших областях, то це має відбутися і в Полтаві. За кожну відстріляну тварину з офіційного мисливства спрямовуються кошти в державний б'юджет. Мешканці вже придбали патрони, отримали відповідні дозволи. "Заряджені" люди все одно ходитимуть на полювання, але з необмеженим лімітом та незаконно. Можливо, чиновники цього хочуть!?", ‒ наголосив очільник Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Валерій Черняков.

Свободівець Михайло Шевченко, мешканець Полтавського району також додав: "Є закон і його потрібно виконувати. Підприємство працює на законних умовах, більшість мешканців району є його учасниками. Якщо будуть порушення, ми завжди зможемо позбавити товариство права на користування мисливськими угіддями".

На мітинг прийшли кілька десятків людей, аби зібрати підписи людей і звернутися до Президента і прем'єр-міністра, з проханням розв'язати ситуацію, зокрема зустрітися з головою Полтавської обласної державної адміністрації Валерієм Головком. До людей вийшов його заступник Роман Товстий, який пообіцяв надати відповідь мисливці щодо цієї ситуації у вівторок.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"