ВО "Свобода"

ENG

29 жовтня 2017
Результати "Свободи" на виборах до об'єднаних територіяльних громад на Полтавщині
Результати "Свободи" на виборах до об'єднаних територіяльних громад на Полтавщині

29 жовтня 2017 року на Полтавщині відбулися перші вибори до сільських, селищних та міських об'єднаних територіяльних громад. Свободівці також взяли участь у виборах до ОТГ.

За попередніми даними, ВО "Свобода" в Лохвицькій міській ОТГ отримала 13, 02% голосів ‒ це вдвічі більше, ніж на попередніх виборах (до ради проходять четверо свободівців). Результати голосування не остаточні (відбувається підрахунок на останній дільниці), проте це вже яскравий показник довіри до представників "Свободи" та підтримки з боку громади.

Голова районної організації ВО "Свобода" Микола Голінко подякував виборцям за підтримку й зазначив: "Попереду дуже багато роботи. Працюймо разом над розвитком громади, для добробуту кожного!".

За підтримки громади на виборах до ради Новосанжарська селищної ОТГ пройшли два кандидати від "Свободи". "У загальному рейтингу партія посіла третє місце. На двох округах розрив був буквально у кілька голосів. Дякую кожному з тих, хто підтримав нас на виборах", ‒ сказав виконувач обов'язків голови Новосанжарської районної організації ВО "Свобода" Георгій Сьомін.

На виборах до ради Новогалещинської селищної ОТГ свободівка Ганна Капустян посіла перше місце в своєму окрузі. Коментуючи результат, вона підкреслила: "Це велика перемога команди. Ми готували цей результат понад рік. Дякую виборцям за підтримку, разом ми боротимемося на майбутнє України!".

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"