ВО "Свобода"

ENG

26 жовтня 2017
За заявою свободівця на міського голову Кременчука відкрили кримінальну справу
За заявою свободівця на міського голову Кременчука відкрили кримінальну справу

26 жовтня 2017 року Автозаводський районний суд Кременчука задовольнив позов очільника місцевої "Свободи" Костянтина Красовського та зобов'язав службових осіб Кременчуцького відділу Нацполіції в Полтавській області відкрити кримінальну справу за ст. 383 ККУ (Завідоме неправдиве повідомлення про вчинення злочину) на кременчуцького міського голову Віталія Малецького.

Зі слів свободівця, після активних протестів під час чергового засідання сесії Кременчуцької міськради 12-13 жовтня на нього розпочався тиск з боку міської влади. Нагадуємо, що на сесії активісти, зокрема Костянтин Красовський, вимагали скасувати незаконне рішення виконкому щодо підвищення тарифів для населення на теплопостачання.

Очільник місцевої "Свободи" розповів, що після протестів до нього прийшов слідчий національної поліції: "Громада два дні блокувала роботу сесії та вимагала скасувати рішення про підвищення тарифів на теплопостачання. Проте мені довелося давати пояснення слідчому з приводу того, що я тоді нібито викрав людину. Хочу наголосити, що нікого не викрадав. Є багато свідків, які підтвердять, що я нікого з зали засідання не виводив та не замикав у приміщеннях".

Як виявилося, заяву на Костянтина Красовського написав міський голова.

"На мене чинять політичний тиск за те, що я представляю інтереси громади і перешкоджаю виконкому і Кременчуцькій міськраді протягувати злочинні рішення. Тепер поліція розслідуватиме справу про неправдиві покази міського голови щодо мене", ‒ зазначив свободівець.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"