ВО "Свобода"

ENG

25 жовтня 2017
Олег Коцар: Свободівська фракція в Решетилівській райраді підтримує лише законопроєкт Юрія Левченка щодо скасування депутатської недоторканности
Олег Коцар: Свободівська фракція в Решетилівській райраді підтримує лише законопроєкт Юрія Левченка щодо скасування депутатської недоторканности

Провладна більшість у місцевих радах намагається протягти "шулерський" законопроєкт Порошенка про скасування депутатської недоторканности, який слово в слово копіює свободівський, але змінює дату набуття чинності. 25 жовтня 2017 року на пленарному засіданні шістнадцятої сесії Решетилівської районної ради депутати підтримали рішення "Про звернення депутатів до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканности народних депутатів України".

Фракція ВО "Свобода" заявила, що утримається при голосуванні за це питання, якщо не буде уточнення номеру законопроєкту. Один із проєктів ‒ №7203 президента Петра Порошенко ‒ передбачає скасування недоторканности депутатів із 2020 року. Законопроєкт №6773 народних депутатів на чолі зі свободівцем Юрієм Левченком передбачає набуття чинности цієї норми відразу після ухвалення.

На запитання депутів-свободівців "за підтримку якого законопроєкту ми голосуємо?" ‒ відповідь не надійшла.

"Якщо мова йде про законопроєкт Юрія Левченка, то ми проголосуємо "За", якщо Порошенка ‒ утримуємося. Обидва законопроєкти відправили на експертизу до Конституційного суду. Ми будемо підтримувати правильний законопроєкт про скасування недоторканности, а не те, що пропонує президент", ‒ наголосив депутат Решетилівської районної ради свободівець Олег Коцар.

Комісія з депутатської діяльности в райраді рекомендувала конкретизувати, про який законопроєкт йде мова. Депутати-свободівці також на сесії радили голові райради не ухвалювати рішення стосовно цього питання. Обидва звернення голова райради проігнорував. Питання проголосували.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"