ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Валерія Чернякова нагородили почесною грамотою Полтавської обласної ради за волонтерську діяльність
Валерія Чернякова нагородили почесною грамотою Полтавської обласної ради за волонтерську діяльність

10 жовтня 2017 року очільника Полтавської обласної організації ВО "Свобода" Валерія Чернякова нагородили почесною грамотою Полтавської обласної ради "За високу громадську свідомість, вагомий особистий внесок у здійснення волонтерських ініціатив по матеріально-технічному забезпеченню українських військовослужбовців, активну громадську діяльність та з нагоди Дня Захисника України". Також свободівець має подяку від "Карпатської Січі" за жертовність в ім'я України.

"До волонтерства я взявся ще 2014 року. За цей час здійснив безліч поїздок на фронт. Ремонтуємо автомобілі та відганяємо хлопцям. Щоби не гнати пустими, прихоплюємо з собою речі найпершої потреби та різні смаколики. На Схід ми намагаємося їздити щомісяця. Побували всюди ‒ від Станиці Луганської до Маріуполя. Інколи на передову приїздимо й удвічі на місяць. Щільно співпрацюємо з "Карпатською Січчю", з 93 і 14-ю бригадами, а також іншими. Волонтери приносять хлопцям домашній затишок на фронт. Бійцям дуже приємно, коли до них приїжджають люди та передають напряму гостинці та все необхідне", ‒ зауважив Валерій Черняков.

Нагадаємо, нещодавно свободівці Валерій Черняков та Юліан Матвійчук розповіли про свою волонтерську поїздку на Схід svoboda.org.ua

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"