ВО "Свобода"

ENG

5 жовтня 2017
Свободівець Сергій Левченко зареєструвався на вибори міського голови Гребінківської ОТГ
Свободівець Сергій Левченко зареєструвався на вибори міського голови Гребінківської ОТГ

5 жовтня 2017 року свободівці Полтавщини успішно зареєструвалися на вибори до Гребінківської об'єднаної територіяльної громади, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. У той самий день свободівець Сергій Левченко пішов на вибори міського голови Гребінківської об'єднаної територіяльної громади від ВО "Свобода".

"Політична ситуація у нашій країні мене не влаштовує. Инша річ діяльність "Свободи", яка базується на націоналістичних інтересах, а не на принципах олігархії. З цією партію я хочу навести лад у своєму місті, тому що досі ситуація та погляди владців як не змінилися, так і не змінюються. Всі живуть одним днем, або "біля моєї хати не стріляють".

Чотири роки я самостійно працюю на волонтерській ниві у себе в місті. Доставляю з Европи через друзів допомогу хлопцям на Донбас, а також дитячим будинкам та геріятричним пансіонатам. Ремонтую й техніку з передової. Всі до мене звикли. Тому команду зібрали легко ‒ це вчителі, медики та бійців російсько-української війни.

Важливо змінити ставлення мешканців міста до ситуації в країні. Триває війна, а наше місто живе, ніби нічого не відбувається. Потрібно навести лад в країні, заради майбутнього України та миру над головою", ‒ наголосив свободівець Сергій Левченко, кандидат на почаду міського голови Гребінківської ОТГ.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"