ВО "Свобода"

ENG

5 жовтня 2017
Свободівець Микола Голінко зареєструвався на вибори міського голови до Лохвицької ОТГ
Свободівець Микола Голінко зареєструвався на вибори міського голови до Лохвицької ОТГ

5 жовтня 2017 року свободівці Полтавщини успішно зареєструвалися на вибори до Лохвицької об'єднаної територіяльної громади, що відбудуться 29 жовтня 2017 року.

До Лохвицької ОТГ свою команду зареєстрував голова районної організації ВО "Свобода" Микола Голінко. Він також іде кандидатом на вибори міського голови об'єднаної територіяльної громади.

"2010 року я вчетверте був обраний депутатом Лохвицької міської ради у мажоритарному окрузі від "Свободи". Вже тоді ми боролися з режимом Януковича його місцевими запроданцями. Сьогодні потрібно об'єднуватися та активно захищатися не лише на фронті, а й на місцях. Знову вирішив балотуватися, щоб ніхто не маніпулював думкою людей на Лохвиччині. Більшість кандидатів на цих виборах уже скомпрометовані та не мають довіри від населення. Вони розпродали комунальне майно, займалися розкраданням коштів за тіньовими схемами. Всі місцеві котельні фактично списані та розпродані. Землі міської ради за попередньої каденції роздали родичам. Свободівці постійно писали позови про порушення законів, ходили на суди, щоб зупинити дерибан б'юджету, землі, майна. Поки що все марно.

Більшість мешканців краю мене давно знають за моєю депутатською діяльністю. Знають, що я 25 років пропрацював на Гребінківській газокомпресорній станції. У місцевій владі нам бракує активних, патріотично налаштованих людей, а не пристосуванців. Наша перевага ‒ це реальні справи, боротьба за майбутнє та мир в Україні", ‒ наголосив керівник Лохвицької районної організації ВО "Свобода", кандидат на вибори міського голови до Лохвицької ОТГ Микола Голінко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"