ВО "Свобода"

ENG

6 жовтня 2017
На Полтавщині "Свобода" братиме участь у виборах у п'яти ОТГ
На Полтавщині "Свобода" братиме участь у виборах у п'яти ОТГ

Полтавська обласна організація інформує про участь у виборах у п'ятьох об'єднаних теритріяльних громадах на Полтавщині, які відбудуться 29 жовтня 2017 року. Свободівці балотуватимуться у Гребінківській, Бутенківській, Лохвицькій, Михайлівській, Новосанжарській ОТГ.

Рішення про участь у виборах націоналісти ухвалили на XXXVIII З'їзді ВО "Свобода", що відбувся у Києві 16 вересня 2017 року.

Гребінківська районна організація ВО "Свобода" на партійних зборах ухвалила рішення про висунення кандидатом на посаду міського голови Гребінківської ОТГ свободівця Сергія Левченка. Окрім того, на вибори до міської ради Гребінківська "Свобода" висунула 21 кандидата.

Кобеляцька "Свобода" на районних партійних зборах на вибори до ради Бутенківської ОТГ висунула п'ятьох кандидатів.

Лохвицька "Свобода" на вибори до ради Лохвицької ОТГ висунула 26 кандидатів. Зокрема, свободівці ухвалили рішення про висунення на посаду міського голови Лохвицької ОТГ, голову районної організації ВО "Свобода" Микола Голінка.

Машівська "Свобода" на вибори до ради Михайлівської ОТГ висунула 5 кандидатів.

Новосанжарська "Свобода" на районних партійних зборах на вибори до селищної ради Новосанжарської ОТГ висунула 18 кандидатів-свободівців.

Окрім того, шляхом самовисунення за підтримки ВО "Свобода" у виборах в Новогалещинській ОТГ візьме участь свободівець В'ячеслав Бондар (кандидат на посаду Новогалещинського селищного голови), у Сенчанській ОТГ ‒ свободівець Михайло Євтодій (кандидат на посаду Сенчанського сільського голови), у Михайлівській ОТГ ‒ Віталій Човновий (кандидат на посаду голови Михайлівської сільської ради).

Прес-служба ВО "Свобода"