ВО "Свобода"

ENG

4 жовтня 2017
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві Олега Супруненка
Апеляційний суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві Олега Супруненка

Левон Марданян, якого підозрюють у звірячому вбивстві депутата Миргородської міської ради від ВО "Свобода" Олега Супруненка, через апеляційний суд спробував змінити запобіжний захід. Однак колегія суддів його апеляційну скаргу не задовольнила ‒ підозрюваний продовжить перебувати в СІЗО.

Скаргу Левона Марданяна щодо зміни міри запобіжного заходу з утримання під вартою на домашній арешт 4 жовтня 2017 року розглянув Апеляційний суд Полтавської області. На засідання прийшли небайдужі, зокрема комбатанти "Легіону Свободи". Громада стежить за перебігом резонансної справи та вимагає справедливої кари для злочинців, які вбили миргородського націоналіста.

Нагадаємо, двом підозрюваним у звірячому вбивстві депутата-свободівця ‒ Марданяну та Гребенюку ‒ обрали міру запобіжного заходу на час досудового слідства у вигляді 60 діб тримання під вартою. Відповідне рішення 20 вересня 2017 року ухвалив Октябрський районний суд Полтави.

Зазначимо, що Суд також арештував на 60 діб ляшківця Хачатряна, підозрюваного у вбивстві Олега Супруненка svoboda.org.ua

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"