ВО "Свобода"

ENG

27 вересня 2017
Звіт міського голови Карлівки свободівця Олександра Наконечного за першу половину 2017 року
Звіт міського голови Карлівки свободівця Олександра Наконечного за першу половину 2017 року

За перше півріччя цього року міський б'юджет виконано на 236, 42%. Сума понадпланових надходжень склала 8591, 1 тис. грн. Протягом першого півріччя на благоустрій міста (озеленення, прибирання, санітарне очищення, утримання цвинтарів, оплата громадських робіт тощо) спрямовано 2744, 3 тис. грн; 775, 9 тис. грн ‒ на поточний ремонт асфальтобетонного та щебеневого покриття доріг, вулиць і провулків; 998, 7 тис. грн ‒ на капітальний ремонт доріг (виготовлення ПКД по капремонту дороги по пров. Пролетарському, проведення капітальних ремонтів по пров. Пластунів, вул. Слюсарній, внутрішньоквартального проїзду вздовж житлового багатоповерхового будинку по вул. Спартака, 16). 150, 8 тис. грн цільових фондів спрямовано на ремонт доріг по вул. Радевича та Гористій. 2528, 7 тис. грн коштів використано на реалізацію заходів щодо інвестиційного розвитку територій: виготовлення проєктів на реконструкцію ліній вуличного освітлення, будівництво розподільчих вуличних водопроводів, зупинки громадського транспорту по вул. Радевича.

Почалося впровадження програми муніципального транспорту. В місті вже з'вляється громадський транспорт, що перебуває в державній власності.

"Відповідно до програми "Міський автобус" у комунальну власність був придбаний автобус, що почав перевозити пасажирів у квітні. Пільговики мають змогу їздити в ньому безкоштовно. В майбутньому планується збільшити муніципальний автопарк", ‒ зазначив Олександр Наконечний.

Задля забезпечення відшкодування пільгових перевезень мешканців міста, які належать до соціяльно незахищених категорій, Карлівському ТзДВ "АТП-15340" спрямовано 42, 3 тис. грн.

Було профінансовано низку заходів міських програм, які мають соціяльне спрямування. Загалом на соціяльний захист населення спрямовано 102, 6 тис. грн.

Діє програма підтримки учасників війни на Донбасі. Протягом I півріччя бійцям, які брали участь в бойових діях, виплачені одноразові матеріяльні допомоги на суму 25 тис. грн. Крім того, 20 тисяч грн субвенції спрямовано до райб'юджету задля забезпечення безкоштовного харчування дітей учасників російсько-української війни, які є вихованцями дитячих садків міста.

У місті діє програма "Обдарована дитина". Згідно з нею група дітей-відмінників з 1 по 3 вересня стали учасниками екскурсії за маршрутом Карлівка ‒ Свято-Успенська Почаївська Лавра ‒ Львів ‒ Стрий ‒ Карпати. На здійснення цієї поїздки було спрямовано 50 тис. грн.

На підтримку педагогів було розроблено, затверджено та профінансовано Програму матеріяльного і морального заохочення працівників ЗОШ м. Карлівка. Виплачені одноразові матеріяльні допомоги на суму 50 тис. 600 грн.

З ініціятиви міського голови проводяться зустрічі з громадою та депутатами міської ради на їхніх виборчих округах. Мешканці міста мають змогу донести інформацію про ті проблеми, що їх хвилюють (погане освітлення вулиць, потреба в ремонті дороги, проблеми з водопостачанням тощо). Так, наприклад, був відремонтований водогін по провулку Короленка.

Міський голова часто отримує звернення від громадян з приводу забруднення екосистеми. Йдеться передусім про Поролоновий завод ТОВ ВКФ "Меридіан". Олександр Наконечний підготував звернення до Міністерства екології та природніх ресурсів України з проханням зробити перевірку цього підприємства на наявність відповідної дозвільної документації та перевірити, чи не несе підприємство непоправної шкоди екології.

"Незабаром Карлівка почне активну розбудову. Так, на сесії міської ради була ухвалена програма "Муніципальне житло" на 2017‒2020 роки. Нею передбачено побудову житлових будинків для людей пільгових категорій, облаштування зони відпочинку на березі р. Орчик, побудову альтанки", ‒ повідомив міський голова.

Прес-служба Карлівської районної організації ВО "Свобода"