ВО "Свобода"

ENG

5 вересня 2017
Міський голова-свободівець повіз дітей із Карлівки на екскурсію заходом України
Міський голова-свободівець повіз дітей із Карлівки на екскурсію заходом України

За ініціятиви міського голови Карлівки свободівця Олександра Наконечного учні-відмінники місцевих шкіл поїхали в поїздку туристичними місцям Галичини. Екскурсія тривала з 1 по 3 вересня за маршрутом Карлівка ‒ Почаївська лавра ‒ Львів ‒ Стрий ‒ Карпати.

Одною з перших екскурсійних зупинок стала Почаївська лавра, що на Тернопільщині. Старовинний монастир, історія якого ведеться ледь не з XIV ‒ XV ст., зараз перебуває в розпорядженні Московського патріархату.

"Щоби показати дітям давні українські святині, ми змушені вести їх до московських церков. В умовах війни з Росією це просто неприпустимо. Українські храми мають бути передані українській церкві", ‒ прокоментував Олександр Наконечний.

Далі мандрівники відвідали місто Лева та піднялися в гір.

"Ми пройшли найцікавішими туристичними маршрутами Львова. Відвідали декілька соборів, гуляли центральними вулицями. Далі ‒ Стрий, що став першим пунктом у нашому підйомі до гір. Саме в Карпатах ми і провели останній день нашого турне. Дітлахи були вражені карпатською красою, адже ніколи раніше тут не були", ‒ зазначив міський голова.

Націоналіст додав, що майбутнє України саме за освіченою та розумною молоддю. І тому успішність у навчанні має бути нагороджена. Наприклад, ось такими поїздками. Свободівці це розуміють і всіляко підтримують чи самі ініціюють такі заходи.

Прес-служба Карлівської районної організації ВО "Свобода"