ВО "Свобода"

ENG

23 серпня 2017
Свободівку Ларису Даценко відзначили нагородою за волонтерську діяльність
Свободівку Ларису Даценко відзначили нагородою за волонтерську діяльність

23 серпня 2017 року голову Семенівської районної організації ВО "Свобода", активну волонтерку Ларису Даценко нагородили відзнакою Президента України за "За гуманітарну участь в антитерористичній операції".

Свободівка почала займатися волонтерством із червня 2014 року. Разом зі своїми побратимами вона понад три роки збирає допомогу для бійців московсько-української війни.

"Усе це робиться не для того, щоби отримати нагороду, а для того, щоби хлопці повернулися живими та здоровими. Спочатку ми збирали кошти. Просили близьких та знайомих допомогти з автівками, щоби об'їздити район та виступити перед громадою. Загалом ми тоді охопили 25 сіл, лише дві сільські ради нам відмовили. За зібрані кошти ми купували бронежилети, каски та іншу амуніцію. За місяць вдавалося відвезти до 10 тонн харчів. Були в Мелітополі, Маріуполі за Слов'янськом, у Червоному Лимані. Особисто я не вела точний перелік всього того, що ми відвезли. Знаю, що з 2014 по 2016 роки вдалося зібрати та відвезти понад 350 тонн допомоги на передову. Ми продовжуватимемо підтримувати наших бійців до перемоги над ворогом", ‒ наголосила Лариса Даценко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"