ВО "Свобода"

ENG

24 серпня 2017
Свободівця Костянтина Красовського нагородили відзнакою Президента за волонтерську діяльність
Свободівця Костянтина Красовського нагородили відзнакою Президента за волонтерську діяльність

24 серпня 2017 року очільника Кременчуцької міської організації ВО "Свобода", а нині активного волонтера Костянтина Красовського нагородили відзнакою Президента України за "За гуманітарну участь в антитерористичній операції".

Зазначимо, що кременчуцькі свободівці неодноразово вирушали на Схід із волонтерською місією до хлопців, які боронять територіяльну цілісність країни. Загалом здійснили 62 поїздки.

Костянтин Красовський та побратими доправляли на передову харчі, металеві скоби для будівництва бліндажів, речі першої потреби, купували помпу на дизельний генератор, відправляли безпілотники та ремонтували техніку. Подорожі свободівців, як і завжди, були непростими: часто доводилося пересуватися під час прицільних обстрілів із боку ворога.

"Вдячний, що оцінили мій скромний внесок у справу захисту держави. Ця нагорода присвячена не лише мені, але й громаді міста Кременчука та прилеглих районів, яка долучилася до волонтерської справи. Хлопці ціною власного життя гідно виконують поставлені завдання. Матеріяльно-технічне забезпечення та підтримка ‒ це мінімум, який ми можемо для них зробити, перебуваючи в тилу. Допомога бійцям ‒ це наша систематична робота, яка триватиме до повної перемоги над російським загарбником. Наші герої дуже радіють, що до них приїжджають із мирної території. Адже багато волонтерів просто побоюються їхати сюди, в зону підвищеної небезпеки. Хлопці просили не забувати про них та приїжджати знову. І вони обов'язково повернуться з перемогою над окупантом", ‒ наголосив Костянтин Красовський.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"