ВО "Свобода"

ENG

24 серпня 2017
До 26-ї річниці Незалежности України в Полтаві утворили шостий "Живий тризуб"
До 26-ї річниці Незалежности України в Полтаві утворили шостий "Живий тризуб"

24 серпня 2017 року в Полтаві свободівці урочисто відзначили 26-у річницю Незалежности України, утворивши вже шостий "Живий тризуб". Акція відбулася з ініцятиви міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода".

"Українці дуже довго прямували до самостійности й волі, здобуваючи для нащадків незалежність. 2012 року цю акцію було організовано вперше, аби полтавці продемонстрували проукраїнську позицію в часи влади Януковича. Сьогодні ж такі заходи допомагають об'єднати людей у боротьбі проти зовнішнього ворога ‒ Москви. Але не зважаючи на виклики сучасності, жодні обставини не завадять українцям святкувати День Незалежности! Святкувати і пам'ятати про мільйони наших братів і сестер, які поклали свої життя на вівтар волі держави", ‒ наголосив очільник Полтавської міської організації ВО "Свобода" Юліан Матвійчук.

На площі перед облдержадміністрацією зібралося понад 200 людей, які й утворили вже вшосте "Живий тризуб", присвячений 26-ій річниці Незалежности України. Акція завершилась урочистим виконанням славня України.

Світлини: goo.gl.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"